Przesyłka po nadaniu nie jest od razu widoczna w systemie śledzenia. Czas potrzebny na zarejestrowanie przesyłki przez system trackingowy, może wynieść nawet do 5 dni od daty jej nadania.

Może się zdarzyć, że status przesyłki przez kilkanaście dni nie ulegnie zmianie. Dzieje się tak, ponieważ przesyłki wysłane np z Azji, po odprawie celnej, są rejestrowane dopiero po dotarciu do Centrum Ekspedycyjno-Rozdzielczego (WER) w Warszawie, dlatego prosimy się nie niepokoić rzadkimi zmianami statusów.

Wszystkie przesyłki, które na końcu numeru nadania mają końcówkę: CN, SG, MY, NL, TR, HK – można śledzić również na stronie Poczty-Polskiej http://emonitoring.poczta-polska.pl/. Prosimy mieć jednak na uwadze, że przesyłki na stronie Poczty-Polskiej są widoczne dopiero po ok 5-10 dniach od daty ich nadania, a w niektórych przypadkach dopiero po dotarciu do Polski.

Numerem przesyłki nie jest numer zamówienia. Numer przesyłki wysyłamy mailem po zamówieniu, sprawdź folder spam, jeżeli mimo to nie możesz znaleźć numeru przesyłki skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@presel.pl